اطـلاعیه بـروزرسانی و تـخفیف هـای ویژه سـایت :
خانه / دانلود نرم افزار دفتر کلاسی هوشمند فرین

دانلود نرم افزار دفتر کلاسی هوشمند فرین

دانلود نرم افزار دفتر کلاسی هوشمند فرین

درباره نرم افزار دفترکلاسی هوشمند فرین بیشتر بدانید : این نرم افزار با هدف کمک به معلم در امر ثبت و مدیریت نمرات دانش آموزان در کلاس طراحی شده است . در ابتدای راه ایرادات و مشکلات فراوانی گریبان گیر این برنامه بود که با نظرات و پیشنهادات فراوانی که از جانب همکاران محترم فرهنگی دریافت شد، صدها بهبود و امکانات زیادی به آن افزوده شد که البته هنوز نیز در میانه ی راه هستیم و قطعا نظرات و پیشنهادات ارزشمند شما راهگشای ما خواهند بود .

درصورتی که مایل به کسب اطلاعات بیشتر در باره نرم افزار و امکانات آن هستید :

جهت دریافت نرم افزار دفتر نمره کلاسی فرین دو پیشنهاد برای شما داریم :

خرید نسخه معمولی نرم افزار با قیمت 8000 تومان

بیشتر امکانات اساسی جهت استفاده از نرم افزار در این نسخه فراهم شده است . این نسخه نسبت به نسخه حرفه ای محدودیت هایی منجمله امکان درج نمرات بصورت گروهی ، مدیریت مراجعات اولیا دانش آموزان، هشدار تولد دانش آموزان و … دارد.

خرید نسخه حرفه ای نرم افزار دفتر نمره کلاسی فرین با قیمت 14 هزار تومان

در این نسخه علاوه بر دریافت نرم افزار، یک کد فعالسازی جهت ارتقا به نسخه حرفه ای دریافت خواهید نمود که لازم است پس از اولین ورود به نرم افزار آن را ثبت کنید.

در این نسخه همه امکانات نرم افزار فعال بوده و هیچ محدودیتی در استفاده وجود ندارد.

 خرید و دریافت کد فعالسازی

نکات مهم در استفاده از نرم افزار دفترکلاسی هوشمند فرین  :

  • پس از دریافت نسخه فشرده شده نرم افزار، آن را  از حالت فشرده خارج ساخته و سپس فایل اصلی آن‌را اجرا نمایید.
  • رمز فایل فشرده پس از دانلود : teacherbox.ir
  • رمز ورود به نرم افزار: بدون رمز
  • آخرین نسخه منتشر شده : 4.0.0.0
  • سیستم عامل مورد نیاز : سیستم عامل ویندوز ( ترجیحا نسخه های بعد از ویندوز 7)
  • پیش نیاز : دات نت فریم ورک 4 که معمولا در ویندوزهای جدید مایکروسافت به صورت پیش فرض نصب بوده و نیاز به نصب آن نیست . در صورت بروز خطا در اجرای نرم افزار آن را نصب نمایید.


در صورت وجود مشکل در نصب یا راه اندازی نرم افزار، پست های مرتبط با دفتر کلاسی هوشمند فرین را مشاهده نموده و در صورت باقی ماندن مشکل،  آن را با ما در میان بگذارید.

کلمات کلیدی : دانلود نرم افزار دفتر کلاسی هوشمند فرین، دفتر کلاسی توصیفی،دفتر کلاسی متوسطه،دفتر کلاسی متوسطه اول،دفتر نمره ، دفتر نمره ابتدایی ، دفتر کلاسی ابتدایی ، دفتر نمره هوشمند ابتدایی ، نرم افزار دفتر نمره کلاسی ، دانلود دفترکلاسی نمرات دانش آموزان ، مدیریت نمرات دانش آموزان ، نرم افزار نمرات دانش اموزان