اطـلاعیه بـروزرسانی و تـخفیف هـای ویژه سـایت :
خانه / اخبار فرهنگیان / آخرین وضعیت تعطیلی مدارس یکشنبه 8 بهمن 96 (به روزرسانی)
آخرین وضعیت تعطیلی مدارس بهمن 96
آخرین وضعیت تعطیلی مدارس بهمن 96

آخرین وضعیت تعطیلی مدارس یکشنبه 8 بهمن 96 (به روزرسانی)

آخرین وضعیت تعطیلی مدارس یکشنبه 8 بهمن 96

مدارس تهران : مدیر روابط عمومی آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران در خصوص تعطیلی مدارس فردا یکشنبه گفت : تا ساعت ۲۳ در این خصوص تعیین تکلیف خواهد شد.

  • خبرگزاری فارس:مدارس همه مقاطع تهران فردا تعطیل شد.
  • در پی بارش برف تمام مدارس مناطق ۱۹گانه تهران در تمام مقاطع تحصیلی در دو نوبت صبح و بعد از ظهر فردا تعطیل است.  صداوسیما

مدارس همدان:به گزارش روابط عمومی آموزش و پرورش همدان، به علت بارش برف، برودت هوا و لغزندگی معابر و راه های مواصلاتی و به جهت جلوگیری از آسیب دیدگی دانش آموزان و فرهنگیان، تمامی مقاطع تحصیلی در نواحی ۱ و ۲ شهرهمدان و شهرستان های رزن، کبودرآهنگ، اسدآباد، فامنین، بهار و مناطق سردرود، قروه درجزین، گل_تپه، قهاوند و لالجین تعطیل است.

مدارس البرز:بر اساس مصوبه آخرین جلسه کمیته بحران استان البرز به علت تداوم و شدت بارش برف فردا یکشنبه ۸ بهمن ۹۶ کلیه مدارس استان البرز در همه مقاطع تحصیلی در نوبت صبح تعطیل خواهد بود.

مدارس اردبیل: بر اساس گزارش روابط عمومی آموزش و پرورش استان اردبیل فردا یکشنبه تمام مقاطع تحصیلی در اردبیل، مشکین_شهر، رضی، لاهرود، مرادلو و گرمی مغان در نوبت صبح به علت بارش برف تعطیل است.

مدارس کردستان:بنا به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش کردستان به اطلاع می رساند به علت بارش برف ، برودت هوا و احتمال یخبندان و اعلام اداره کل هواشناسی کردستان مبنی بر تداوم بارش ها و بر اساس تصمیم فرمانداران محترم شهرستانها  فردا یکشنبه ۸ بهمن ماه ۹۶ برخی از مدارس استان  کردستان به شرح ذیل در نوبت صبح  تعطیل است :
◾️شهرستان  قروه و منطقه  سریش آباد : کلیه مدارس در سطح شهر و روستا
◾️شهرستان  دهگلان : کلیه مدارس سطح شهر و روستا
◾️شهرستان  بیجار و منطقه  کرانی : کلیه مدارس سطح شهر و روستا
◾️شهرستان  سقز مدارس ابتدائی و پیش دبستانی سطح شهر و کلیه ی مدارس مقطع ابتدائی و متوسطه یک روستاهای تابعه در نوبت صبح
◾️شهرستان سنندج و منطقه  کلاترزان : مراکز پیش دبستانی و ابتدایی سطح شهر و کلیه مدارس روستایی

مدارس قزوین:به دلیل بارش شدید برف ،کولاک و برودت هوا در سراسر استان، تمامی مراکز پیش دبستانی و مدارس استان قزوین در تمامی مقاطع تحصیلی طی نوبت صبح روز یکشنبه ۸ بهمن ۹۶ تعطیل می باشد.

استان گلستان :مدارس مناطق درازنو ، چهار باغ ، خوش ییلاق ،شاه کوه که در ارتفاعات کوهستانی قرار دارند در دو نوبت صبح و بعداظهر در تمام مقاطع تحصیلی  تعطیل هستند.

همچنین:

فردا یکشنبه مدارس همه مقاطع تحصیلی در مناطق_روستایی شهرستان اهر در دو نوبت صبح و بعداز ظهر تعطیل است و مدارس همه مقاطع مناطق_شهری با یکساعت_تأخیر ساعت ۹ صبح شروع به فعالیت خواهند کرد.

فردا یکشنبه مدارس همه مقاطع تحصیلی اعم از مناطق شهری و روستایی در شهرستان هوراند و منطقه نظرکهریزی تعطیل است.

منبع:روابط عمومی ادارات و اخبار فرهنگیان

 

کلمات کلیدی:آخرین وضعیت تعطیلی مدارس یکشنبه 8 بهمن 96،تعطیلی مدارس،آخرین وضعیت تعطیلی مدارس،آخرین خبرهای تعطیلی

 

درباره ی مدیر سایت

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *