اطـلاعیه بـروزرسانی و تـخفیف هـای ویژه سـایت :
خانه / اخبار فرهنگیان / جزئیات افزایش حقوق فرهنگیان در سال ۹۷ و پرداخت پاداش پایان خدمت بازنشستگان
جزئیات افزایش حقوق فرهنگیان در سال ۹۷ و پرداخت پاداش پایان خدمت بازنشستگان
جزئیات افزایش حقوق فرهنگیان و بازنشستگان در سال 97

جزئیات افزایش حقوق فرهنگیان در سال ۹۷ و پرداخت پاداش پایان خدمت بازنشستگان

جزئیات افزایش حقوق فرهنگیان در سال ۹۷ و پرداخت پاداش پایان خدمت بازنشستگان به شرح ذیل است :

  1. در سال ۹۷ افزایش حقوق فرهنگیان به طور میانگین۱۴تا۱۵درصد خواهد بود یعنی افرادی که حقوق پایین‌تری را دریافت می‌کنند افزایش بیشتری را شاهد خواهند بود .
  2.  براساس احکام فرهنگیان، میانگین حقوق آنها حدود ۲ میلیون و ۳۵۰ هزار تومان است و میانگین دریافتی آنها حدود یک میلیون و ۹۵۰ هزار تومان می‌شود. فرهنگیان و تمام کارمندانی که  زیر۵میلیون تومان حقوق دریافت می‌کنند  تا ۱۸درصد افزایش حقوق خواهند داشت همچنین افرادی که تا ۲ میلیون و ۳۰۰ هزار تومان حقوق دریافت می‌کنند از پرداخت مالیات معاف هستند که اکثر فرهنگیان مشمول این مسئله می‌شوند.
  3. برای سال ۹۷ ، ۳۳ هزار میلیارد تومان برای ردیف‌های استانی در نظر گرفته شده بود که این مسئله برای افزایش حقوق تا ۱۰ درصد بود اما هم‌اکنون که  افزایش حقوق در این وزارتخانه  ۱۴درصد خواهد بود باید این اعتبار افزایش یابد.
  4.  با مصوبه کمیسیون تلفیق،  هزینه‌های آب برق گاز مدارس تا سقف الگوی مصرف  رایگان خواهد بود که این مسئله اقدامی برای حمایت از مدیران مدارس و تقویت مدارس دولتی است.
  5.  برای حمایت از  مدرسه‌سازی نیز  ۱۰۰۰میلیارد تومان از محل  اوراق مشارکت برای تکمیل پروژه‌های نیمه‌تمام در نظر گرفته شده که این موضوع نیز در ساخت مدارس نقش کلیدی دارد.
  6.  فرهنگیان پاداش پایان خدمت خود را براساس ۳۰ روز و ۳۰ سال خدمت با هر میزان حقوقی که می‌گیرند، دریافت خواهند کرد و  پاداش پایان خدمت آنها کاهش نمی‌یابد.
  7.  در جلسه فراکسیون فرهنگیان عنوان شد که بخشی از  مطالبات فرهنگیان در ۷ رقم تا  اوایل بهمن پرداخت خواهد شد. همچنین تعداد زیادی از مطالبات آنها تا  پایان اسفند امسال تسویه خواهد شد.

منبع : تسنیم

کلمات کلیدی : افزایش حقوق فرهنگیان ، افزایش حقوق در سال97، پرداخت حقوق و پاداش بازنشستگان،

درباره ی مدیر سایت

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *