اطـلاعیه بـروزرسانی و تـخفیف هـای ویژه سـایت :
خانه / کلاس ++ / بازی آموزشی جمع و تفریق اعداد صحیح
آموزش بهتر جمع و تفریق اعداد صحیح

بازی آموزشی جمع و تفریق اعداد صحیح

بازی آموزشی جمع و تفریق اعداد صحیح

مبحث جمع و تقریق اعداد صحیح که دانش آموزان از پایه هفتم شروع به یادگیری آن می کنند، ضمن ساده بودن، مهم و پایه و اساس بسیاری از مباحث بعدی است که دانش آموزان با آنها رو به رو خواهند شد .

در مبحث جمع و تفریق اعداد صحیح، مشکلی که دانش آموزان زیادی از آن رنج می برند دقت کم در پاسخگویی به سوالات این بخش است . آنها گاها در جمع و تفریق اعداد صحیح علامت های قبل از اعداد را در یکدیگر ضرب کرده یا از سرعت کافی در محاسبات برخوردار نیستند.

یکی از راه هایی که معمولا کمک زیادی به افزایش تمرکز و دقت دانش آموزان می کند تمرین و تکرار زیاد است که به دلایل متعددی، از آن امتناع می کنند . از این رو شیرین کردن مباحث و تبدیل آنها به بازی، انگیزه ای مناسب برای دانش آموزان جهت تمرین و تکرار ایجاد خواهد کرد .

در این مبحث به معرفی یک بازی که به سفارش تبیان طراحی و ساخته شده است می پردازیم . این بازی ضمن آنکه برای دانش آموزان سرگرم کننده و  جذاب خواهد بود، باعث افزاش توانایی و سرعت عمل آنها در حل تمرینات اعداد صحیح خواهد شد . دانش آموزان در هر مرحله از بازی امتیازاتی کسب می‌کنند . برای جذاب تر شدن بازی می توانید بین دانش آموزان رقابت ایجاد کرده و برای نفرات یا گروه های برتر جوایزی در نظر بگیرید .

در ادامه می توانید بازی توضیح داده شده که به آموزش و فهم بهتر جمع و تفریق اعداد صحیح به خصوص در پایه هفتم کمک زیادی میکند را دریافت نمایید.

کلمات کلیدی : بازی اعداد صحیح، ریاضی هفتم متوسطه اول، نرم افزارهای کمک آموزشی اعداد صحیح ، دانلود نرم افزار کمک آموزشی

درباره ی مدیر سایت

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *