اطـلاعیه بـروزرسانی و تـخفیف هـای ویژه سـایت :
خانه / دفتر کلاسی هوشمند / دفتر کلاسی هوشمند فرین / بررسی سایر امکانات نرم افزار دفتر کلاسی فرین
بررسی امکانات نرم افزار دفتر کلاسی فرین: امکان انتخاب دانش آموزان

بررسی سایر امکانات نرم افزار دفتر کلاسی فرین

بررسی سایر امکانات نرم افزار دفتر کلاسی فرین

دفتر نمره معلم فرین یک نرم افزار ساده و رایگان، جایگزین دفتر نمره های قدیمی و دستیار معلم در کلاس درس خواهد بود . با استفاده از امکانات تعبیه شده در آن ثبت و مدیریت اطلاعات و نمرات دانش آموزان بسیار ساده و لذت بخش خواهد بود .

در این آموزش قصد داریم به بررسی امکانات و ویژگی های کاربردی نرم افزار دفتر کلاسی فرین بپردازیم .گاهی اوقات رعایت عدالت برای سوال پرسیدن یا انتخاب یک دانش آموز برای معلم کار دشواری است . یکی از امکاناتی که در نرم افزار دفتر کلاسی فرین گنجانده شده است امکان انتخاب دانش آموزان بصورت هوشنمد است . این انتخاب می تواند به دو صورت انجام شود .

بررسی سایر امکانات نرم افزار دفتر کلاسی فرین
بررسی امکانات نرم افزار دفتر کلاسی فرین: امکان انتخاب دانش آموزان

انتخاب تصادفی یک دانش آموز : ( انتخاب شانسی)

در این حالت نرم افزار با استفاده از توابع تولید اعداد تصادفی، یک دانش آموز را بصورت رندم انتخاب می کند . با توجه به تولید اعداد تصادفی ممکن است نام یک دانش آموز چندین بار انتخاب گردد که امری عادی خواهد بود . برای بستن فرم باز شده بر روی شکل آن کلیک نمایید.

انتخاب عادلانه یک دانش آموز : ( انتخاب عادلانه)

در این حالت، نرم افزار با شمارش نمرات ثبت شده برای هر دانش آموز، دانش آموزی که کمترین تعداد نمرات ثبت شده در طول نیمسال فعلی را دارد انتخاب خواهد کرد .

تغییر سریع کلاس فعلی :

با استفاده از گزینه تغییر کلاس می توانید کلاس فعلی را به سرعت تغییر داده و بین کلاس های ثبت شده در نرم افزار سویچ کنید .

به روز اوری سریع برنامه جلسه فعلی :

در قسمت بالای بلوک دانش آموزان که اطلاعات هر کلاس بیان شده است در صورت نیاز به تغییر سریع مشخصات و برنامه یک کلاس بر روی تاریخ کلاس کلیک نمایید. در فرم باز شده می توانید برنامه کلاس مورد نظر یا سایر موارد لازم را به روز نمایید . در صورت تغییر در تاریخ کلاس، کلاس را دوباره شروع کنید.

به روز اوری سریع معدل کلاس :

در صورت ایجاد تغییر در نمرات دانش آموزان و نیاز به به روز رسانی معدل کلاس، بر روی عدد آن کلیک نمایید. معدل کلاس به روز خواهد شد .

کلمات کلیدی مطلب : نرم افزار دفتر کلاسی هوشمند فرین، آموزش نرم افزار دفتر کلاسی فرین ، آموزش ثبت نمرات و دانش آموزان در نرم افزار دفتر نمره هوشمند فرین ، دفتر کلاسی هوشمند ، دفتر نمره متوسطه ، دفتر ثبت نمرات کلاسی توصیفی ، دفتر نمره متوسطه اول ، دفتر نمره الکترونیکی هوشنمد

 

درباره ی مدیر سایت

2 دیدگاه

  1. محمد مقدس فر

    سلام
    این امکان واسه من خیلی کاربردیه. همیشه بین دانش اموزام دعوا هست که کی بیاد پای تخته یا بره گچ بیاره. البته من همیشه ایدشو توی ذهنم داشتم فقط توانایی پیاده سازیشو نداشتم. تشکر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *